Як скласти сучасне резюме і отримати роботу мрії

Шукаєш роботу? Це відповідальна і не така вже проста справа, враховуючи ситуацію на ринку праці та й загалом в країні. Але ми підкажемо тобі, як правильно зробити найперший та найважливіший крок до роботи мрії – правильно скласти резюме, яке зацікавить роботодавця та спонукає його призначити тобі інтерв’ю.

Як скласти сучасне резюме і отримати роботу мрії

Ти знала, що в середньому на перегляд одного резюме hr-менеджер витрачає всього 10–30 секунд? Що на одну вакансію нерідко приходять сотні заявок? Що гарний професіонал може місяцями шукати роботу через невдало складене резюме? Такі закони ринку… Ось чому так важливо відразу справити позитивне враження і привернути увагу потенційного роботодавця.

Чому резюме – це важливо?

«У вас не буде другого шансу справити перше враження», — сказала колись Коко Шанель. Звичайно, цей вислів стосувався зовнішнього вигляду, проте він цілком слушний і для резюме. Резюме – це твоя візитівка, самореклама, яка повинна показати  тебе з кращого боку, виявити професійність і «продати» роботодавцю. Тому твоя задача – зробити так, щоб резюме було ефективним та усі його пункти «чіпляли».

На просторах Інтернету ти знайдеш безліч порад, як скласти успішне резюме, які скоріш за все змусять тебе… розгубитися. Адже деякі з них безнадійно застаріли, деякі досить суперечливі, а декотрі можуть і зашкодити. Що краще: лаконічне резюме чи розлоге? Формальне й структуроване чи написане в довільній формі? Які пункти є обов’язковими, а на які можна не зважати? Чи варто перераховувати особисті якості та чи можна обійтись без супровідного листа? Питань більше, ніж відповідей…

Щоб не розгубитися у вирі суперечливої інформації, радимо тобі звернутись до зручного сервісу для складання резюме CVmaker. Функціональний онлайн-конструктор дозволить тобі створити сучасне професійне резюме, допоможе уникнути помилок та заощадить час.

Секрети успішного резюме

В чому переваги сервісу CVmaker та чому близько 113 тисяч користувачів вже створили свої резюме за його допомогою та задоволені результатом?

1. Швидкість і простота

Ти просто вводиш свої особисті дані та заповнюєш відповідні розділи, обираєш один з 36 доступних шаблонів та завантажуєш готове резюме. Все це займе у тебе не більше 15 хвилин.

2. Професійність

Спеціально розроблені шаблони дозволять створити справді репрезентативне професійне резюме, яке виділить тебе з-поміж інших претендентів. На сайті представлені зразки хороших резюме для спеціалістів різних галузей, які можуть надихнути тебе та допоможуть створити власне.

3. Функціональність

Ти можеш адаптувати своє резюме в залежності від вакансії, на яку подаєш заявку. Можна створити відразу декілька резюме та зберігати в особистому кабінеті –  безпечному сховищі твого облікового запису. Це дозволяє редагувати і завантажувати резюме в будь-якому місці та в будь-який час.

Як скласти сучасне резюме і отримати роботу мрії4. Гнучкість

Ти можеш швидко і легко створити резюме самостійно за допомогою зручного онлайн-конструктора або ж скористатись платною послугою та замовити його у професіоналів CVmaker. На основі твого поточного резюме або просто досвіду роботи тобі складуть сучасне професійне резюме, де твої дані будуть сформульовані чітко й ефективно та грамотно структуровані. Ти також матимеш доступ до створення сильних супровідних листів, які будуть доповнювати резюме.

Можеш бути певна, що з CVmaker твоє резюме завжди буде виділятися серед інших, а шанси отримати роботу збільшаться на 65%. Скористайся своїм шансом справити перше враження та зроби перший крок до роботи мрії!

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Як скласти сучасне резюме і отримати роботу мрії

Як скласти сучасне резюме і отримати роботу мрії Диана Балынская

Автор

Источник: liza.ua

Короткий URL: https://nexusrus.com/?p=130487

Добавил: Дата: Мар 18 2021. Рубрика: Бизнес. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.

Комментарии недоступны

Женский журнал

Все права защищены.