Б’юті-новинки цієї весни: натуральні елементи та милі образи

Кожного сезону маємо нові тренди і ця весна – не виключення. Розказуємо про актуальні рішення для твоєї краси.

Б’юті-новинки цієї весни: натуральні елементи та милі образиДогляд для обличчя

Весняний сезон приніс нам море засобів для краси обличчя: натуральні елементи, цікаві та неочікувані поєднання. Тренд на здорову та молоду шкіру залишається актуальним, а отже – усі засоби-новинки направлені на підтримку милого та здорового образу.

Головні новинки сезону:

  • фруктові екстракти та олія ши;
  • екстракт гриба лінчжі;
  • екстракт тофу.

Б’юті-новинки цієї весни: натуральні елементи та милі образи

Маски для обличчя

Б’юті-новинки цієї весни: натуральні елементи та милі образи

Масочки для обличчя, актуальні в цьому сезоні, направлені на регулювання гідроліпідного балансу, стимуляцію регенерації шкіри та відбілювання, освіження тону шкіри. Це – основа милого та свіжого образу, який хочеться отримати всім. Маска для обличчя KIWI  з екстрактом юдзу, допоможе тобі підтримувати свою шкіру в ідеальному стані.

Вона містить екстракт гриба лінчжі, це – компонент, що тисячоліттями використовують в китайській медицині. Саме завдяки цьому екстракту маска забезпечить тобі омолоджуючий ефект, а також – позбавить від пігментації. Ну, а головне – це ліфтинг-ефект. Шкіра буде підтягнутою та отримає здорове сяйво зсередини.

А тепер поговоримо про позбавлення від згубного впливу навколишнього середовища. Ультрафіолет, забруднене повітря – усе це з часом знищує нашу красу. Актуальні весною маски допомагають позбутись від в’ялості та тьмяності шкіри.

Б’юті-новинки цієї весни: натуральні елементи та милі образи

Маска для обличчя WATERMELON  з екстрактом тофу створює особливий ефект на твоїй шкірі: вона стимулює регенерацію, підтримує гідро ліпідний баланс. Він містить екстракт тофу, а також – кавуна та кактуса, що дозволяє не лише глибоко підживити шкіру, але й позбутись від малих мімічних зморшок.

Креми для обличчя

Секрет найактуальнішого крему для обличчя – це склад з насиченими компонентами для догляду. Фруктові екстракти у поєднання з олією ши – це секрет крему для обличчя полуниця від ТМ JUST KAWAII. Він пом’якшить твою шкіру, зробить її ніжною та пружною, як у новонародженої. Склад крему пришвидшує регенерацію клітин шкіри, посилює бар’єрну функцію.

Б’юті-новинки цієї весни: натуральні елементи та милі образи

Догляд за тілом

Більша частина засобів для догляду в твоєму арсеналі направлена на догляд за обличчям? Спробуй актуальні новинки цього сезону – гель та пілінг для тіла.

Пілінг для тіла – це надзвичайно важливо. Позбутись від омертвілого шару клітин, м’яко очистити шкіру та отримати додаткове живлення – ось, який ефект ти отримаєш завдяки виноградному пілінгу для тіла JUST KAWAII. Ніжні та мілкі абразивні частинки делікатно відлущують ороговілі клітини, що прискорить оновлення шкіри. Екстракт синього винограду демонструє неймовірний антиоксидантний ефект, а головне – зменшує запалення.

Наступний крок – це зволоження шкіри тіла після пілінгу. Зволожуючий гель для тіла червоний кавун від JUST KAWAII – рішення для тебе. Після очищення шкіри, гель насичує клітини шкіри вологою та пом’якшує, а головне – фруктовий аромат. Спробуй та переконайся!

Нова лінійка від JUST KAWAII – це вибір для тих, хто хоче завжди мати миле, свіже та підтягнуте личко. Ти цього заслуговуєш!

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Б’юті-новинки цієї весни: натуральні елементи та милі образи

Б’юті-новинки цієї весни: натуральні елементи та милі образи Слава Савельева

Автор

Источник: liza.ua

Короткий URL: https://nexusrus.com/?p=130752

Добавил: Дата: Май 18 2021. Рубрика: Уход за лицом. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.

Комментарии недоступны

Женский журнал

Все права защищены.