Ідея на Великдень: потіца

Цього року знову вдома на Великдень? Не біда!  З Gorenje можна легко влаштувати собі та близьким смакову мандрівку.

Ідея на Великдень: потіца

Додайте до святкового столу класичну словенську потіцу (potitsa) — традиційний атрибут великодніх свят та гордість тамтешніх господинь і відчуйте справжній смак Словенії. Потіца — це рулет з дріжджового тіста, в який загортаються різні начинки. Найбільш поширені потіци з начинкою з волоських горіхів, родзинок, меду і прянощів або з сиром і естрагоном. Рецепти можна подивитися тут.

Найкраще великодня потіца, звичайно, виходить в «рідних» духових шафах Gorenje, чия форма HomeMade створена за подобою традиційної дров’яної печі, забезпечує вільну циркуляцію гарячого повітря.

Ідея на Великдень: потіца

Страва прогрівається рівномірно й з усіх боків, завдяки чому виходить ідеальною: хрусткою зовні та соковитою всередині. Для того, щоб приготування великоднього столу було дійсно легким, духові шафи Gorenje мають збільшений об’єм, що гарантує ідеальне приготування будь-яких страв (можна навіть кількох одночасно), нагріваються до 200 градусів усього за 6 хвилин та мають систему автоматичного випікання страв за більше, ніж 80-ма рецептами.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Ідея на Великдень: потіца

Ідея на Великдень: потіца Слава Савельева

Автор

Источник: liza.ua

Короткий URL: https://nexusrus.com/?p=130850

Добавил: Дата: Июн 8 2021. Рубрика: Досуг. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.

Комментарии недоступны

Женский журнал

Все права защищены.