Мрієш про молоду шкіру? Косметика з керамідами – це те, що треба

Мрія кожного – мати гладеньку та пружну шкіру у будь-якому віці. І у цьому допоможе косметика з керамідами.

Мрієш про молоду шкіру? Косметика з керамідами – це те, що треба

Що це за косметика та де шукати якісну: поговоримо у новій статті.

Що таке кераміди

Кераміди – це різновид ліпідів (іншими словами – жирів). Зазвичай кераміди знаходяться у гідроліпідному шарі шкіри та волосся.

Для чого потрібні кераміди:

 • захист від агресивних факторів навколишнього середовища;
 • профілактика втрати вологи та зневоднення шкіри;
 • підтримка молодості та пружності шкіри;
 • здоровий вигляд волосся, відсутність посічених кінчиків.

Дефіцит керамідів – це причина того, що твоя шкіра стала неприємною на дотик, сухою та починає лущитись, швидко старішає. Свербіж, подразнення шкіри – це перші симптоми низького рівня керамідів. Волосся також страждає: воно стає сухим, тьмяним та посіченим. З віком шкіра втрачає кераміди, вже до 30 років втрачається до 40%!

Мрієш про молоду шкіру? Косметика з керамідами – це те, що требаЯк поповнити запас керамідів в організмі

Тут починаємо працювати одразу у двох напрямках: ззовні та зсередини. Тільки так твоя шкіра та волосся будуть завжди здоровими, пружними та матимуть гарний вигляд. Ось декілька порад.

Косметика з керамідами

Включи у свій щоденний догляд косметику з керамідами: вона повинна бути якісною, з правильним складом. Саме склад впливає на ефективність таких нестабільних компонентів як кераміди:

 • Шукай на етикетці позначку «керамід», «фітосфінгозін», «сфінгозін», а також – приставки до слова «керамід»: EOP, AP, NG, NP, NS.
 • У складі мають бути жирні кислоти, холестерин або гліцерин. З ними кераміди найбільш ефективні.
 • Антиоксиданти у складі важливі для шкіри обличчя. Ретинол, лінолева кислота, пептиди – ці інгредієнти поглиблюють оновлення, вирівнюють тон та борються з такими неприємностями як акне та ранні, неглибокі зморшки.

До речі, косметика з керамідами підходить для усіх типів шкіри та волосся!

Де знайти косметику з керамідами

На українському ринку багато різноманітної косметики з керамідами, але ми рекомендуємо новий бренд CeraVe, розроблений сертифікованими дерматологами з США.

CeraVe – доступний дерматологічний догляд за шкірою, що нарешті представлений в Україні.

Чому саме CeraVe:

 • Це унікальне поєднання ідентичних натуральним керамідів трьох типів а також унікальної технології MVE, що до запуску бренду була доступна для рецептурних препаратів. Вона забезпечує повільне вивільнення активних інгредієнтів: вони розкриваються шар за шаром, зволожують шкіру тривалий час.
 • Продукти CeraVe допомагають підтримати захисний бар’єр шкіри на найвищому рівні: навколишнє середовище не буде так агресивно впливати на стан ніжної шкіри.
 • Розроблені за участі дерматологів.
 • Це – зволожувальні засоби №1  за рекомендацією дерматологів США [1, 2], а також мають схвалення від Національної асоціації екземи США [3].

Мрієш про молоду шкіру? Косметика з керамідами – це те, що треба

Які продукти CeraVe ти можеш придбати:

 • Засоби для очищення (емульсія, гель, міцелярний розчин).
 • Зволожуючі засоби для тіла, обличчя, рук, зони навколо очей.

Всього дев’ять крутих та корисних продуктів за доступною ціною. У продажі в аптеках України, а також онлайн, на таких сайтах, як 1 — Згідно з дослідженням IQVIA за період з 01.02.2019 по 31.01.2020, у категорії зволожувальні засоби для обличчя, опитано 1494 дерматологів, територія дослідження — США.2 — Згідно з дослідженням IQVIA за період з 01.02.2019 по 31.01.2020, у категорії зволожувальні засоби для тіла, опитано 1461 дерматологів, територія дослідження — США.3 — Відповідає продуктам CeraVe Зволожувальний крем для сухої та дуже сухої шкіри обличчя та тіла, Зволожувальне молочко для сухої та дуже сухої шкіри обличчя та тіла, Очищувальна зволожувальна емульсія для нормальної та сухої шкіри обличчя та тіла, Iнтенсивно очищувальний гель для нормальної і жирної шкіри обличчя та тіла, Зволожувальна міцелярна вода для всіх типів шкіри обличчя, Відновлювальний крем для всіх типів шкіри навколо очей, Відновлювальний крем для дуже сухої та огрубілої шкіри рук.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Мрієш про молоду шкіру? Косметика з керамідами – це те, що треба

Мрієш про молоду шкіру? Косметика з керамідами – це те, що треба Слава Савельева

Автор

Источник: liza.ua

Короткий URL: https://nexusrus.com/?p=130676

Добавил: Дата: Май 2 2021. Рубрика: Уход за лицом. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.

Комментарии недоступны

Женский журнал

Все права защищены.