«Науковий talk» про вічну молодість: слухай онлайн 1 подкаст від «Лізи»

Готова до наших супер-наукових та супер-цікавих подкастів? Ми ділимося з тобою першим аудіо-шоу з серії «Науковий talk». Воно — про вічну молодість, приховані здатності нашого організму та Нобелівську премію — слухай онлайн!

«Науковий talk» про вічну молодість: слухай онлайн 1 подкаст від «Лізи»

1 серія нашого подкасту присвячена відкриттю, яке перевернуло світ стрімко та непомітно. Механізм автофагії, про який ітиметься в подкасті «Науковий talk», приніс японському вченому Осумі Йосінорі Нобелівську премію з фізіології та медицини в 2016 році.

Як автофагія пов’язана з вічною молодістю, дієтами та жіночою красою?

Як зрозуміти все про науку, навіть якщо ти далека від теми?

І, нарешті, найважливіше — як застосувати нові знання на практиці, аби залишатися стрункою, прибавливою та здоровою довгі роки?

На ці та інші питання відповідаємо в подкасті «Науковий talk» з Анною Іваницькою!

Слухати онлайн: «Науковий talk». 1 серія

Якщо ти пропустила наш анонс, нагадуємо: спеціально для тебе журнал «Ліза» підготував новий супер-сучасний та зручний формат!

Тепер ти можеш слухати наші подкасти, не витрачаючи часу на відео чи прочитання статті.

Подкаст (podcast = iPod+broadcast) — це спеціальний формат аудіо-шоу. Якщо сказати грубо, то найбільше це нагадує ток-шоу на радіо, перенесене в зручному форматі на твій смартфон чи комп’ютер. Ти можеш слухати подкасти в дорозі, у транспорті, вдома, в ліжку проти ночі…та, власне, будь-коли.

На відміну від відео-роликів, вони не приковують суцільно твою увагу, адже з навушниками у вушках можна переробити стільки справ!

Подкасти можуть бути присвячені будь-яким темам. Це — наука, здоров’я, кулінарія, мода, політика чи життя соціуму — все, про що комусь цікаво слухати. Зазвичай цей формат передбачає одного незмінного ведучого — подкастера — а партнером в його аудіо-шоу може стати герой інтерв’ю, запрошений блогер чи зірка.

Наше шоу — «Науковий talk»

«Науковий talk» про вічну молодість: слухай онлайн 1 подкаст від «Лізи»

Незважаючи на назву, тут не буде непрактичних порад, нудних цифр чи незрозумілих термінів. Ми орієнтовані на розумних та допитливих дівчат — а значить, тобі точно сподобається наше шоу! Адже ми говоримо просто про важливі речі.

Наша серія подкастів розповість про:

  • останні досягнення науки,
  • їх практичне застосування у твоєму житті,
  • цікаві лайфхаки з абсолютно різних сфер,
  • моду, стосунки, жіноче здоров’я — усе, що ти хотіла б знати.

Ти з нами? Пиши в коментарях, про що тобі було в цікаво почути у новому подкасті від журналу «Ліза»!

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Сентябрь 13 2019, 06:09

Автор: Марина С.
Источник: liza.ua

Короткий URL: https://nexusrus.com/?p=63656

Добавил: Дата: Сен 13 2019. Рубрика: Саморазвитие. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.

Комментарии недоступны

Женский журнал

Все права защищены.