Odessa Fashion Night 2021: модні підсумки

11-13 лютого в Одесі відбувся Odessa Fashion Night, в рамках якого пройшли покази колекцій спідньої білизни, купальників, одягу для дому та сну від українських дизайнерів. Даний проект є ініціативою організаційного комітету Odessa Fashion Day і другий рік поспіль знайомить поціновувачів моди з брендами та представниками лінійки lingerie. 

Odessa Fashion Night 2021: модні підсумки

11 лютого відкрила Odessa Fashion Night презентація першого аромату для панчох бренду Shur Shur від Богдана Зубченка — парфумера з більш ніж 25-річним досвідом роботи, креатора бренду BZ Parfums Bohdan Zubchenko since 1993. Місцем зустрічі став готель «Hotel Milano» (вул. Дерибасівська, 23). Пригощали гостей партнери заходу — «DisNa wine & spirits production». Ексклюзивним партнером за розміщенням виступив «Mr. Grey Boutique Hotel».

12 лютого з 18:00 на головному подіумі сезону в Гранд Холлі Сапфір у п‘ятизірковому готелі «Premier Hotel Odesa» продемонстрували свої чарівні колекції спідньої білизни, купальників та одягу для сну цьогорічні учасники показів — Chili, Elena Ellenidi, SOUL, Layrika Amber, Karin|K Lingerie, PANACEA. 

13 лютого  в ресторані готелю «Frapolli 21» відбулась зустріч гарної половини гостей проекту на стильному сніданку «Style in Movie» від Лаури Овакімян — персонального консультанта зі стилю та іміджу, засновниці консалтингової компанії «L’s Image Bureau», співзасновниці бренду «WARDROBE | SELECTED CLOTHES», стилісту глянцевого журналу «НАТАЛИ» та спікера різних освітніх програм. За смачним сніданком разом з Лаурою говорили про стилістичні напрями, must-have гардеробу, кольорові прийоми та фасони одягу, взуття та аксесуари. А також обговорювали основні образи головної героїні фільму «Сніданок у Тіффані».  На гостей чекав розіграш подарунків від друзів та партнерів проекту «ZARINA» та «Style Deluxe», та партнера заходу «Ruta: Satin Collection».

Odessa Fashion Night 2021: модні підсумки

Мета Odessa Fashion Night — привернути увагу до важливих елементів гардеробу, представити колекції українських дизайнерів нижньої білизни, купальників і одягу для дому та сну, просувати вітчизняного виробника у сфері моди на внутрішній ринок Одеси і окремо взятих регіонів. 

Odessa Fashion Night проходить за підтримкою національного телеканалу FASHIONTV UKRAINE та некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union. 

Окрема подяка організаторів партнерам проекту Premier Hotel Odesa, Granddent,  Hotel Milano, ZARINA, Mr. Grey Boutique Hotel, DisNa, BUDU SUSHI, Vesch, Frapolli 21, ARTPODIUM, Make Me Up Studio & School, HAIR & MAKE-UP SCHOOL.

А також медіа-партнерам: FASHIONTV UKRAINE, Folga’, Kozyr Digital, Media Light Group, «Тайны звезд», GLORY magazine, «НАТАЛИ», «Лиза», Burda Style, «Фаворит удачи», Studio of my dreams, Cool’baba, 048.ua, Woman Magazine, «Швейное дело», NOVA magazine, FOSTYLEN, Amillidius, Культурометр, AIRPORT.

Фотограф — Вячеслав Котляренко

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Odessa Fashion Night 2021: модні підсумки

Odessa Fashion Night 2021: модні підсумки Слава Савельева

Автор

Источник: liza.ua

Короткий URL: https://nexusrus.com/?p=130717

Добавил: Дата: Май 9 2021. Рубрика: Красота. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.

Комментарии недоступны

Женский журнал

Все права защищены.