Перехід на зимовий час 2019: коли переводять годинник і як готовиться

Перехід на зимовий час є щорічним ритуалом. Восени 2019 годинник на зимовий час переводять в останні вихідні жовтня. Коли і як підготуватися до зміни режиму дня?

Перехід на зимовий час 2019: коли переводять годинник і як готовиться

Ти напевно пам’ятаєш, що в останню неділю жовтня стрілки годинника потрібно буде перевести на одну годину назад.

Про наслідки переведення годинників, посилаючись на перебудову біоритмів, стурбовано відгукуються медики. Бери до уваги поради «Лізи», як зробити перехід на зимовий час комфортним!

Коли відбудеться перехід на зимовий час
Перехід на зимовий час 2019: коли переводять годинник і як готовиться

Щорічно Україна переводить годинники на зимовий час в останні вихідні жовтня, в ніч з суботи на неділю.

У 2019 переведення годинників пройде в неділю, 27 жовтня о 4:00 ранку!

Стрілки потрібно буде перевести на 1 годину назад, тобто замість четвертої стане третя годині ранку. Тепер тобі буде здаватися, що темніти почало раніше, а організм почне поступово готуватися до зими.

Як підготуватися до переведення годинників

Незважаючи на те, що така необхідність виникає щороку, більшість людей важко переносить перехід на новий режим. Ось 7 важливих порад, щоб переведення годинників пройшло легше.

Перехід на зимовий час 2019: коли переводять годинник і як готовиться

 • Почни готувати організм до переведення стрілок годинника заздалегідь. Намагайся прокидатися і лягати спати раніше. Головне завдання — кожен день добре висипатися.
 • Готувати сніданок, чистити і прасувати одяг, в якому підеш на роботу, краще увечері. Вранці у тебе повинна бути можливість поспати на півгодини довше.
 • В період адаптації до зимового часу, який в залежності від особливостей організму триває від двох тижнів до місяця, не залишай на ранок справи, які можуть забрати багато сіл.
 • Бадьорий підйом тобі забезпечить музика. Склади плейлист з ритмічних композицій, які піднімають тобі настрій, викликаючи бажання танцювати, і включай його відразу після пробудження.
 • Не забувай про контрастний душ. Він з легкістю прожене залишки сну. Дотримуйся режиму прийому їжі та обов’язково приймай полівітаміни. Твоє харчування в перехідний період має бути збалансованим.
 • Уникай перевтоми. У перші два тижні після переведення стрілок годинника можна дозволити собі трохи полінуватися. У вихідні дні старайся добре відпочивати.

Переведення годинника на зимовий час: як адаптувати режим за 5 кроків

Як підготувати свій організм до переведення часу на зимовий за один тільки вихідний день? Фахівці радять дотримуватися наступних рекомендацій.

Перехід на зимовий час 2019: коли переводять годинник і як готовиться

 • Почни налаштовуватися на переведення годинників вже з вечора п’ятниці. Проведи цей день, та й всі наступні вихідні, якомога активніше, бажано на свіжому повітрі.
 • Добре буде послухати приємну музику. А ще корисно переглянути улюблені комедії або розважальні телепередачі.
 • Влягайся у ліжко трохи пізніше звичайного і прокидайся теж пізніше в неділю.
 • Закривай вікна щільними шторами, щоб сонце не змусило тебе піднятися раніше.
 • Дотримуйся збалансованої дієти, адже щоб без шкоди для здоров’я пережити стрес, твоєму організму потрібно отримувати всі необхідні вітаміни.
 • Зимовий та літній час в Україні

  Нагадаємо, щорічно наша країна двічі змінює час. Перехід на зимовий проводять в останні вихідні жовтня, ну а на літній — в останню неділю березня.

  В 2011 року депутати ВР пропонували відмовитися від постійних переведень стрілок, проте виявилося, що найбільш східні та найбільш західні регіони в таких умовах сильно постраждають від повсякденних незручностей, так що все повернулося на круги своя.

  Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

  Октябрь 22 2019, 06:10

  Автор: Марина С.
  Источник: liza.ua

  Короткий URL: https://nexusrus.com/?p=68777

  Добавил: Дата: Окт 24 2019. Рубрика: Здоровье. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.

  Комментарии недоступны

  Женский журнал

  Все права защищены.