Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї

Ідеальна паска — це окраса великоднього столу. Як прикрасити паску настільки гарно, щоб захотілося постити її фото в соцмережах, а люди дорогою до церкви тихенько показували одне одному на твій неповторний кошик? У нас є супер-красиві ідеї та фото!

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї

Здавна відомо: у хорошої господині паски виходять не тільки смачними, а й гарними. Добре піднімаються, мають золотавий колір, а якщо навіть і репають, то роблять це красиво (до речі, якщо паска репнула під час випікання, це завжди вважалося гарною прикметою — старі люди казали, що в неї «Святий Дух увійшов»).

Крім чудового перевіреного рецепту для випікання паски тобі знадобляться також і свіжі ідеї щодо прикрашання. Коли до твоїх послуг — сотні способів зробити великодню випічку неповторною, гріх ними не скористатися!

Домашня мастика, готові кулінарні вироби, сухофрукти і навіть живі квіти — чим тільки не прикрашають свої пасочки справжні майстрині!

Ми зібрали найкрасивіші фото-ідеї, які доволі легко повторити в домашніх умовах! Обирай до смаку!

Традиційне прикрашання пасок квітами

Квіти — один із найпопулярніших елементів для прикрашання паски. Кремові, шоколадні, зроблені з цукру чи мастики — обирай, що тобі більше до душі. В супермаркетах можна знайти готові набори промислового виробництва. А якщо ти — ентузіастка хенд-мейду, спробуй виготовити квіти самостійно.

Найчастіше щоб прикрасити паску, обирають весняні квіти, час появи яких майже співпадає із датою Великодня. Це — гілочки яблуні чи вишні, а також верби, трояндочки, бузок, первоцвіти.

Можна обрати квітку в якості центрального елементу композиції або вщент вкрити верх паски квітами. Найвигідніше виглядають кулінарні «букети», в яких поєднано квітки різної величини.

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї
Фрукти та ягоди для прикрашання паски

Сушені та свіжі ягоди і фрукти — ще один популярний елемент великоднього декору. Як прикрасити паску за допомогою таких їстівних деталей, обирай самостійно, надихаючись нашими ідеями. Можна облити готові пасочки глазур’ю чи шоколадом, і доки вона не застигла, обсипати верх ягодами чи фруктами. Можна закріпити кілька ягідок по центру, присипавши їх цукровою пудрою, або нанизати дольки фруктів на шпажки і встромити згори в готові паски.

Із сухофруктів найчастіше для великодніх прикрас використовують висушені кружальця апельсину чи лимону, а також сушену вишню чи чорницю.

Якщо хочеться додати у фруктовий «букетик» трохи зеленого кольору для контрасту, використай невеличку гілочку свіжого розмарину — він виглядає практично як хвоя і дуже освіжає композицію.

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї
Як прикрасити паску живими квітами

Цей варіант декору чудово підходить для святкового столу чи для паски на подарунок.

Використовувати краще за все сухі або злегка підсушені квіти, аби вони не розмочили глазур. І, звісно, потрібно брати не отруйні квіти, адже вони контактуватимуть із харчовим продуктом (з цих причин, наприклад, не варто використовувати конвалії, тюльпани та нарциси).

Декор блюд живими квітами — справжній тренд. У популярних ресторанах їх можна побачити не лише на десертах, а й у супах чи поверх м’ясної страви.

Думаєш, що такий варіант — надто складний, бо дістати квіти навесні складно? Нічого подібного! От тобі класний лайфхак: чудового вигляду пелюсточки і бутони для декору пасок можна знайти…у чаї! Багатоманіття чаю з додатками на полицях магазинів цього разу стане тобі в нагоді — можна купити пакетований або ж ваговий, часто він містить цілі бутони різного розміру, які точно підійдуть для їстівного декору.

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї
Готові солодкі прикраси для паски

Дуже красивий і дуже простий варіант прикрасити паску — використати готові солодці вироби. Макаруни, зефірки, меренги, мармелад, цукати — всі вони можуть стати ідеальним декором для пасочки.

Обирай кольорову гаму та не забувай: елементи декору не повинні візуально перевішувати низ паски, особливо якщо вона висока і мала в діаметрі.

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї
Яйця для декору великодніх пасок

Цей тренд популярний здебільшого в Європі та Америці, де яйця пов’язують із Великоднім кроликом, що ховає їх по всьому домі. Але й у нас яйце є одним із головних символів Великодня, тож їх цілком доречно використати для декору.

Звісно, йдеться не про курячі чи навіть перепелині яйця — для прикрашання пасок вони повинні бути солодкими! Виліпити їх елементарно за допомогою домашньої мастики на основі цукру. Або ж скористайся готовими цукерками у формі яєць.

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї
Кольорова глазур для пасок

Хочеш незвично прикрасити паску? Тоді відходь від традиції готувати білу глазур! Справжні дизайнерські витвори мистецтва можуть з’явитися на твоїй кухні, якщо додаси до глазурі харчових барвників.

До речі, можна скористатися і природними барвниками: сік шпинату забарвить глазур у зелений, буряковий — у брунатний, морквяний — у помаранчевий. Дуже гарний відтінок та присмак глазурі надасть лаванда.

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї
Шоколадна глазур для паски

Ще один смачний варіант великоднього декору для паски — це шоколад. Можна використати його у розтопленому вигляді нерозбавленим або ж приготувати глазур на основі масла, молока чи вершків, аби глазур вийшла пластичною. Такий варіант прикраси чудово підійде, якщо і саму пасочку ти випікатимеш із додаванням шоколаду.

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї
Ажурні візерунки для прикрас

Варіант для справжніх майстринь — прикрасити паску за допомогою ажурних візерунків. Виготовити їх можна за допомогою кулінарного шприца, основою слугуватиме білий шоколад або цукрова помадка. Така неповторна краса лишається дуже крихкою, тому після застигання постарайся зайвий раз не торкатися до прикрас.

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї
Складні фігурки та пряники для декору

Мабуть, найпростіший спосіб перетворити пасочку на витвір кондитерського мистецтва — скористатися нарядними декоративними елементами. Розмальовані пряники, фігурки звірів чи пташок, виліплені з тіста, зроблять твою великодню випічку оригінальною та додадуть їй барв.

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї
Як прикрасити паску в домашніх умовах

Якщо ти вже переповнена ентузіазмом і готова братися до справи, лишилося придумати, як саме ти виготовиш елементи декору.

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї

З готовими усе просто — ідеш та купуєш. А от із домашніми доведеться попрацювати. Але, скажемо чесно, насправді це не праця, а суцільне задоволення! 🙂

Квіти та розеточки найпростіше зробити за допомогою готових кулінарних насадок різної форми.

Якщо декору потрібно небагато, можна виготовити окремі пелюстки і зібрати квіти з мастики. Якщо потрібна велика квітка, пелюстки можна отримати, вмочивши пластикову ложку на секунду у розтоплену глазур і обережно знявши її після застигання.

Зробити шоколадні листочки дуже просто, вмочивши листки м’яти чи вишні у розтоплений шоколад (можна також обмазати листочки за допомогою пензлика).

На листі пергаменту із двох видів шоколаду можна виготовити справжні гілочки верби.

А обливши шоколадом паперові формочки для кексів, ти отримаєш гарні їстівні корзинки для крему чи прикрас.

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї  Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї

Як бачиш, варіантів, щоб прикрасити паску до Великодня, існує безліч! А який плануєш використати цього року ти? Ділися в коментарях своїми планами!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Апрель 23 2019, 06:04 Автор: Марина С.

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї
Метки: Пасха, кулинария, еда, фото, советы, пасхальный кулич, фотоподборка, Великдень

Понравилась статья? Оцените: Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЯк прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеї

Марина С.2019-04-23T18:18
Як прикрасити паску: неймовірно красиві ідеїЗагрузка…

Источник: liza.ua

Короткий URL: https://nexusrus.com/?p=46851

Добавил: Дата: Апр 24 2019. Рубрика: Кулинария. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.

Комментарии недоступны

Женский журнал

Все права защищены.