Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс приміряли екологічні шуби з коноплі

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс в ранковому прямому ефірі відкрили щорічну найпрестижнішу премію у галузі моди Best Fashion Awards і нагородили еко-дизайнерку.

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс приміряли екологічні шуби з коноплі
Зіркові телеведучі Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс разом з засновницею Ukrainian Fashion Week і премії Best Fashion Awards Іриною Данилевською вручили нагороду у спеціальній еко-номінації від гуманістичного руху UAnimals. Її отримала дизайнерка Оксана Дево, яка створює одяг, взуття і речі для дому із конопляної тканини і матеріалів.

«Під час виробництва тканини з коноплі витрачається на 95 відсотків менше води, ніж у процесі роботи з бавовною. Дуже важливо, аби в одязі та у вашому домі стало більше рослинного», — розповіла еко-дизайнерка Оксана Дево.

Новина про перемогу для Оксани стала справжньою несподіванкою — ведучі й Ірина Данилевська тримали інтригу до останнього. Дизайнерка ж була впевнена в тому, що її запросили у студію поговорити про свідоме споживання та екологію. Здивуванню Оксани не було меж, коли їй вручили статуетку та привітали з перемогою.

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс приміряли екологічні шуби з коноплі
Телепара Сніданку з 1+1 Єгор і Неля просто в ефірі приміряли теплі шуби білого кольору з конопляного хутра від переможниці-дизайнера й оцінили інноваційне рішення. Це натуральні легкі двосторонні шуби, що пропускають повітря, але при цьому дуже теплі. Їх здатність тримати тепло оцінили у Норвегії і Китаї. Разом з тим, конопляне хутро повністю біорозкладне, тож не шкодить природі.

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс приміряли екологічні шуби з коноплі
У зв’язку з карантинними обмеженнями одинадцята модна премія стартувала під час ефіру ранкового шоу, а продовжили церемонію у форматі онлайн в zoom. Вже другий рік поспіль під час церемонії Best Fashion Awards 2020 вручили нагороду у спеціальній номінації Cruelty-free fashion від гуманістичного руху UAnimals, керівник якого Олександр Тодорчук.

«Премія Best Fashion Awards і Cruelty-free fashion — не про світські заходи і гламури. Це про те, що життя триває. Люди придумують, створюють нове з «чогось», а не з «когось», і перемагають», — сказав ведучий Єгор Гордєєв.

Засновниця Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська закликала глядачів бути більш етичними і екологічними та розумно споживати.

«Fashion-індустрія, як і всі інші, постраждала через пандемію COVID-19. За нашими опитуваннями, приблизно від 40% до 50% дизайнерських брендів знизили свої прибутки. В цей складний час ми продовжуємо підтримувати українських дизайнерів. Минулого року завдяки ініціативі UAnimals у світі моди з’явилась ще одна спеціальна премія — Cruelty-free fashion — без жорстокості! Премія вручається дизайнерам, які не працюють з матеріалом тваринного походження. Віримо, що по закінченню всесвітньої пандемії, фешн-індустрія набере обертів, а поки що ми тримаємось», — сказала засновниця UFW Ірина Данилевська.

Українські шуби з конопляного хутра вже залучились своїми прихильниками у всьому світі. Ця рослина — одна з найдавніших сільськогосподарських культур, що вирощується в Україні вже понад 100 років спеціальними установами, що займаються селекцією.

Фото: пресслужба

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс приміряли екологічні шуби з коноплі

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс приміряли екологічні шуби з коноплі Siuzanna Al Maridi

Автор

Источник: liza.ua

Короткий URL: https://nexusrus.com/?p=130574

Добавил: Дата: Апр 7 2021. Рубрика: Красота. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.

Комментарии недоступны

Женский журнал

Все права защищены.