Заробляти онлайн — реально і законно

Гарланд Девід Сандерс — напевно, саме по собі це ім’я вам нічого не говорить. А якщо сказати, що це там сама людина, яка придумала улюблені багатьма курячі крильця KFC? Саме його обличчя зустрічає при вході у всесвітньо відомий фастфуд.

Заробляти онлайн — реально і законно

Однак домогтися настільки вражаючих успіхів йому вдалося не відразу: за все життя він встиг побувати військовим, страховим агентом, кочегаром, шахтарем і фермером.

Ми не пропонуємо йти до військових, але цілком реально знайти додатковий заробіток в якості страхового агента. Причому в офіс ходити не треба, ранні підйоми і стрес скасовуються, все відбувається онлайн.

Гарна новина ще і в тому, що вам не треба докладати грандіозних зусиль, зате з’являється реальний шанс заробити. Головна умова — пригадати якомога більше друзів і знайомих, яким не завадив би страховий поліс на авто.

Заробляти онлайн — реально і законноУ чому полягає робота онлайн-агента?

Основне завдання — передати страховій компанії ARX телефони та ПІБ знайомих, які зацікавлені в страхуванні авто. За ці контакти ви і отримуєте відсотки.

Це означає, вам не треба займатися укладанням договорів та іншими атрибутами діловодства. Передали контакт — і все. І якщо ваш знайомий підписує з компанією ARX страховий договір, отримали гроші на карту. Чим більше контактів, тим вище ваш дохід. Все досить просто і прозоро.

Заробляти онлайн — реально і законноУ чому плюси роботи онлайн-агента?

Можна сміливо сказати, що в цій роботі самі тільки плюси.

По-перше, спеціальної освіти не треба, просто будьте товариською людиною і користуйтеся каналом Телеграм. Якщо ви працюєте, вчитеся, сидите в декреті — перебудовувати свій звичний графік життя теж нема потреби, адже все відбувається онлайн. Ну, і по-третє — ви працюєте на міжнародну компанію, яка однозначно гарантує вам прозорість і стабільність взаємин.

Неприємних сюрпризів, пов’язаних з сервісом, у вас теж не буде. ARX ​​вже 11-й рік поспіль лідирує в сегменті страхування КАСКО, маючи найвищий на ринку показник задоволеності клієнтів якістю послуг — 92%. В цьому році компанія в черговий раз отримала статус найнадійнішої компанії, відповідно до щорічного рейтингу страхових компаній (рейтинг тут https://mind.ua/publications/20216601-amerikanski-girki-ukrayinskogo-strahuvannya-chim-zhiv-rinok-z-2012 -roku # one)

Як почати? Пройти по спеціальному посиланню в телеграм! Тиснить сюди:

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Заробляти онлайн — реально і законно

Заробляти онлайн — реально і законно Журнал Лиза

Автор

Источник: liza.ua

Короткий URL: https://nexusrus.com/?p=130100

Добавил: Дата: Дек 28 2020. Рубрика: Бизнес. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.

Комментарии недоступны

Женский журнал

Все права защищены.